Mecenatum

Nuo 2020 m. vystome Lietuvos studento pažymėjimo (LSP) partnerystės programą, kuri jungia Lietuvos aukštųjų mokyklų studentus ir įmones. Pasitelkus komunikacijos priemones informuojame studentus apie taikomas nuolaidas su LSP.

Savo veiklą grindžiame įmonių ir studentų poreikiais: nuolatos ieškome sprendimų, kurie yra patrauklūs ne tik studentams, bet naudingi ir įmonėms. Taip pat rengiame efektyvius viešinimo pasiūlymus, kuriuos integruodami į studentams patrauklius komunikacijos kanalus, dalinamės žinia apie įmonių teikiamas paslaugas bei produktus.

Turime subūrę plačią studentų auditoriją, tad jeigu norite ją pasiekti – mūsų komanda yra pasiruošusi Jums padėti.

Mūsų misija

Kurti sėkmingai veikiančias jungtis tarp studentų ir verslo atstovų

Mūsų vertybės

Partnerystės

Prisidedame prie Jūsų siekiamų tikslų. Mums rūpi partneriai, todėl priimdami sprendimus pirmiausiai išsiaiškiname įmonių poreikius, tikslus ir norimus rezultatus. Tuomet siūlome atitinkamus reklamos paslaugų paketus. Draugiškumas ir konstruktyvumas užtikrina palankias sąlygas sėkmingam bendradarbiavimui.

Profesionalumas

Mūsų komanda yra nuolatos augantys savo srities specialistai. Žinome, kad mūsų patirtis pardavimuose ir komunikacijoje sėkmingai prisidės prie kokybiškos informacinės sklaidos apie įmonę studentų tarpe. Įgyvendinami sprendimus, vertiname ir priimame grįžtamąjį ryšį iš įmonių, reaguojame į jį greitai ir laiku. 

Inovatyvumas

Kuriame lyderystės ir inovacijų kultūrą. Stebėdami reklamos tendencijas, nuolat tobuliname paslaugų kokybę. Keliame aukštus reikalavimus paslaugoms, kadangi tai padeda pasiekti norimus rezultatus.

Atvirumas

Esame atviri idėjoms, iniciatyvoms bei naujoms partnerystėms.

Atsakomybė

Manome, jog apibendrinti rezultatai kuria abipusį pasitikėjimą: partneriui laiku teikiame informaciją bei grįžtamąjį ryšį. 

Lietuvos Studento Pažymėjimas

Lietuvos studento pažymėjimas (LSP) – vienintelis oficialus dokumentas, kuris įrodo studento statusą. LSP yra reikalingas naudojantis aukštosios mokyklos biblioteka ir kitomis erdvėmis, taip pat norint užsirezervuoti inventorių. Dokumento prireikia ne tik jungiantis prie aukštosios mokyklos akademinės sistemos, bet ir egzaminų ar atsiskaitymų metu.

„Mecenatum“ vykdoma LSP partnerystės programa suteikia įvairias nuolaidas laisvalaikiui, parduotuvėse, kavinėse bei daug kitų.